تبلیغات
تا آخر ایستاده ایم....... - تحولات سوریه

سید علی لب تر کند جان را فدایش می کنیم

                                                                             فتنه شام!

1-دقیقا در سوریه چه خبر است؟

از ۱۷ ماه پیش به این طرف، که سوریه درگیر ناآرامی داخلی بوده، یکی از مهم ترین مولفه های بحران این بوده است که رسانه های غربی و عربی با محوریت شبکه الجزیره - تلاش کردند ذهن حامیان محور مقاومت را درباره آینده نظام سوریه فلج کنند؟

1- ماهیت آشوب در سوریه، مردمی نیست. مردم یا تماشاگرند یا قربانی!

از طرفی آن دسته از مردم که برای حمایت از دولت اسد انگیزه ای برای به خیابان آمدن داشتند اکنون تا حدودی منفعل شده اند چرا که حس می کنند توان حکومت برای انجام دو وظیه اصلی اش یعنی تامین معیشت و تامین امنیت کاهش پیدا کرده است.

اما آیا انفعال در دفاع از حکومت به معنای طرفداری از آشوب است!؟

......که این مفتی های بی مزد غربی اینچنین بازار گرمی میکنند؟!

تا وقتی نوبت بحرین و تونس و مصر و یمن و.......بود

  خروج و قیام برحاکم،

 حرام اندر حرام محسوب میشد،

 اما وقتی نوبت سوریه شد خروج بر حاکم و حکومت،

از جهاد با یهودیان

افضل شد؟!

-  در ماه های اخیر معارضه تروریستی سوری، حتی در یک هم مورد قادر به ایجاد یک تجمع بزرگ مردمی در دفاع از خود نبوده است. دقیقا به همین دلیل است که معارضه هر نوع راه حل مبتنی بر انتخابات را رد می کند. معارضه به خوبی می داند که اگر فضا تا حدی که بتوان یک انتخابات برگزار کرد، آرام شود و مردم پای صندوق بیایند، هرگز سلفی هایی را که اکنون روشن شده مهارتی بی نظیر در جنایت دارند، به علویون ترجیح نخواهند داد.

2- این معارضه مدیون مجموعه طرح هایی است که توسط امریکا و اروپا، طراحی شده و توسط اتحادیه عرب و نهایتاً کوفی عنان اجرا شده است.

به نظر شما چرا از زمانی که اجرای طرح عنان شروع شده، حجم خشونت ها بیش از ۲۰ برابر شده است!؟

 مگر نه این است طرح عنان،  زیر پوسته ی دیپلماتیک خود، برنامه ای بود که دست ارتش را ببندد و به معارضه مجال بازسازی و تسلیح مجدد بدهد!؟

 معارضین سوری با اسلحه امریکایی، آموزش ترک ها، ساپورت اطلاعاتی اسراییل، پشتیبانی اردن و تامین مالی سعودی و قطر پا گرفته و سازمان یافته اند. فقط کافی است این حمایت برای زمانی بسیار کوتاه قطع شود؛ آن وقت معلوم خواهد شد که آیا معارضه سوری یک جریان مردمی است ومی توان حتی برای چند روز ادامه حیات بدهد یا نه!


2   2-امنیت ملی ایران تا چه اندازه به وضعیت سوریه مربوط است؟

3-مواضع سوریه بعد از پشت سر گذاشتن این بحران، در قبال آمریکا واسرائیل چه خواهد بود؟

4- تحولات هسته ای ایران در صورت شکست یا پیروزی نظام سوریه به چه سویی کشیده میشود؟

                                                                                                                                  

برای کسب اطلاعات بیشتر به: Tbzmed.Masjedun.com

www.antitahajom.mihanblog.com

8 دلیل برای آنکه چرا به سوریه کمک می کنیم ؟


یک: سوریه تنها کشوری است که در ۸سال دفاع مقدس زمانی که همه دنیا برضد ایران متحد شده بودند پشت سر ایران ایستاد وحتی گاهی اوقات خاکش را در اختیار رزمندگان ایرانی جهت انجام عملیات و آموزش قرار میداد. و امروز ناجوانمردانه است که او را تنها بگذاریم
 
دو: سوریه خط مقدم مقابله ایران با اسراییل(به عنوان دشمن درجه یک ایران) است چه از نظر فیزیکی و چه از نظر معنوی
 
سه: سوریه تنها حامی گروههای مقاومت حامی انقلاب ایران مانند حماس و حزب الله است. و تقویت این گروهها یعنی تقویت پایه های انقلاب ایران در منطقه خاورمیانه.
 
چهار: سوریه سپر دفاعی ایران است پیروزی در برابر آمریکا و اسراییل در خاک سوریه کم هزینه ترین جنگ احتمالی است.
 
پنج: بشار اسد و اکثر هیئت حاکمه سوریه از علویان هستند و ارادت زیادی به اهل بیت(ع)دارند.و حقد و کینه حکام عرب ازین موضوع به خوبی پیداست.
 
شش: اسراییل و آمریکا دریافته اند که اگر نوک نیزه تهاجمی ایران یعنی سوریه بشکند حمله به ایران بسیار راحت تر خواهد بود.
 
هفت: پل ارتباطی ایران و گروههای مقاومت که نقش سپر دفاعی ایران را دارند تنها کشور سوریه است که آمریکائیها و اسرائیلی ها بعد از شکست در جنگ ۳۳روزه لبنان و۲۲ روزه غزه اینرا به خوبی دریافته اند و ازینرو قطعا عقده های شکست در جنگهای قبلی را در سوریه تخلیه خواهند کرد
 
هشت:امروز آمریکاییها در دنیا به بی وفایی در مقابل  دوستانشان مشهورند و چشم تمام حاکمان دنیا به وفاداری ایران در مقابل دوستانش( سوریه) دوخته شده است و اگر ایران بتواند در حمایت از نظام سوریه سربلند بیرون بیاید قدرت جذب ایران صدها برابر خواهد شد و تمرکز کشورهای منطقه به دنبال حمایت های معنوی ایران به جای آمریکائیها خواهد بود.

 

Admin Logo
themebox Logo